Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2

Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2

Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd. Tom 2 autorstwa Erin Hunter, wydanej przez wydawnictwo Nowa Baśń, to drugi tom z serii Wojownicy. Omen gwiazd.

“Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd.” Tom 2, to książka, która zdobyła uznanie nie tylko genialnym stylem pisania, ale także niezwykłym pomysłem, który pokochali tysiące czytelników na świecie. Fani serii nie mogą doczekać się więcej od wspaniałych autorek.

ERIN HUNTER

Erin Hunter, to nie pseudonim literacki jednej kobiety, to pseudonim literacki aż sześciu kobiet: Kate Cary, Cherith Baldry, Tui Sutherland, Gillian Philip, Inbali Iserles i Victoria Holmes, które specjalizują się we wspólnym pisaniu książek przygodowych, fantastycznych, science-fiction, książek dla dzieci czy komiksów.

“PRZEMIJAJĄCE ECHA. WOJOWNICY. OMEN GWIAZD.” TOM 2


“Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd” tom 2 Erin Hunter, to drugi tom z serii Wojownicy. Omen gwiazd. W tym tomie Sójcze pióro i Lwi Płomień odkryli, że Gołębia Łapa była trzecim kotem w przepowiedni, która mówi o tajemniczej trójce, która trzymała moc gwiazd w swoich łapach. Teraz muszą poznać dokładne znaczenie tego proroctwa. Kiedy dowiedzieli się o mrocznym planie Tygrysiej Gwiazdy dla klanu, ich zaufanie do rodaków zostało przetestowane. W tym samym czasie członka plemienia Pioruna zaczął nawiedzać sen, w którym pojawia się   tajemniczy kota, który przewiduje jej, że stanie się najpotężniejszym wojownikiem plemienia Pioruna. Czy kociak nadal będzie lojalny wobec swojego klanu, czy połączy siły z wrogiem?

„Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd” tom 2, zachowujący doskonałą intensywność wydarzeń, zwroty akcji i heroiczną odwagę. Niezwykła moc łap ma nie tylko ratować losy kociego świata. Jest też samotny, opierając się pokusie przyznania się do prawdy i stawiając czoła nieświadomym okolicznościom. Śmiertelne zagrożenie może pochodzić nie tylko ze strony sąsiednich klanów. Nieuchronnie nadchodzą bardzo złe rzeczy… bądź przygotowany na wydarzenia, które nigdy wcześniej nie miały miejsca w świecie kotów!

“Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd” tom 2 Erin Hunter to nie tylko książka przygodowa o kotach, to także pozycja, która opowiada o sile przyjaźni, braterstwie, i o tym jak los z dnia na dzień może zmienić dotychczasowe życie, dzięki czemu zarówno jak i młodsi tak i starsi czytelnicy z niecierpliwością czekali na “Przemijające echa. Wojownicy. Omen gwiazd” tom 2, by znów zagłębić się w świecie kotów. 

“Przemijające echa. Wojownicy. Echa gwiazd” tom 2 Erin Hunter to pozycja nie tylko dla miłośników kotów, ale także dla tych, co kochają dobre książki przygodowe, czy fantastyczne.

 

 

© 2021 Fantastyczny cykl · Crumbs Theme by WPCrumbs